Rejestracja telefoniczna: +48 796 633 977

Kontakt email: rejestracja.bierun@gmail.com

 

© 2020 Kardiolog Bieruń, Tychy - Śląsk. All Rights Reserved.

 

Kardiolog Bieruń

Kardiolog Bieruń, Tychy

O mnie

Kontakt

ZADZWOŃ

Oferta

Opinie

Cennik

ZNANY   LEKARZ

GOOGLE

Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wyleczenie mnie z aryrmi która dokuczała mi parę lat poszłam do Pana doktora z polecenia i jestem pod wrażeniem tak wspaniałego lekarza podejście do pacjęta będę wszystkim znajomym i nieznajomym polecać tak wspaniałego lekarza,bardzo dziękuję za wyleczenie mnie.

Znam Pana Doktora z innej przychodni ale po raz pierwszy z powodu coronawirusa musiałam iść prywatnie i nie żałuję. Jak zwykle muszę powiedzieć o zaangażowaniu i dużym zaufaniu. Co do zleconych leków to wyjaśniono mi co może być efektem ubocznym. Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi i skutecznego leczenia. Punktualność to ogromy plus.

Trafiliśmy z mężem do Pana doktora, w miarze dzisiejszych czasów i podejścia do pacjentów Pan doktor jest ewenementem. Takie podejście do pacjenta powinien mieć każdy lekarz, wyrozumiałość i umiejętność słuchania oraz dobór leków wszystko na najwyższym poziomie.Cisnienie przestało szaleć A my jako młode małżeństwo nie musimy się już martwić . Z całego serca polecamy !!!!

OPINIE